"ברצוני להודות לך על קורסי אנגלית עסקית לחשבונאים ומשפטנים שהעברת בקריה האקדמית אונו. תודה על תהליך בניית תוכנית ייחודית, רלוונטית לקהל החשבונאים והמשפטים, הכוללת שילוב של דיונים, תרגול דיבור, תרגול בכתיבה עסקית וקריאת טקסים בתחומי העניין של הסטודנטים ונושאים אקטואליים מתחום הכלכלה המשפטים והחשבונאות…משתתפים רבים דיווחו כי הקורס העלה את בטוחנם העצמי בשיחה, כתיבה והעברת מצגות בשפה האנגלית."
(תמי, מנהלת היחידה להכוון וניהול קריירה, הקריה האקדמית אונו)

_

_

Covidien GivenImaging

"יכולתה המקצועית של ליאורה ביחד עם עברה ההנדסי תרמו לתקשורת ואפקטיביות השיעורים. ליאורה ניחנה בכישרון מרשים של זיהוי התחומים לחיזוק כבר החל בפגישה הראשונה ובניית מערכי שיעור ותוכנית עבודה מסודרת למיקוד בתחומים אילו אשר כללו: דקדוק, ניסוח וכתיבה, מאפייני תרבות, חומר מודפס, משימות מוגדרות סיכום מפגשים ועוד.
(שוקי , Given Imaging)

_

_

"אני חייבת לציין את מקצועיותה של ליאורה, הידע הרחב שלה בשפה האנגלית, הדרך היסודית בה היא מעבירה את השיעורים, ההשקעה, הסבלנות והרצון שלה לקדם ולפתח את התלמיד בתחום כל- כך רחב… הלימוד איתה הוא חוויה מעשירה".
(יעל, דלויט)

_

_

"בשמחה רבה ממליצה על ליאורה, מורה מצוינת לאנגלית עסקית. קיבלתי מליאורה 15 פגישות, מלאות תוכן ולמידה, מאד ממוקדות. ליאורה מתאימה את החומר בדיוק לצורכי הלומד לפי הפערים שהיא מגלה  ואפילו לתחומי העניין שלו, כך שהשיעורים לא רק מועילים אלא גם מעניינים וכיפיים. יש לה הרבה מה לתרום מניסיונה לא רק בשפה האנגלית  אלא גם בארגון מידע ואופן הצגתו. לסיכום – ממליצה בחום ובטוחה שכל מי שילמד עם ליאורה , גם ישפר את האנגלית וגם ייהנה מהתהליך.
(מרינה, דלויט)